O sieci

historia

25 lat razem

Frasses to polska sieć restauracji szybkiej obsługi działająca od 1995 roku. Pierwszy lokal w Dębicy powstał przy ulicy Kolejowej 29, szybko zyskał uznanie i cieszy się niezmienną popularnością. W 2003 roku dla naszych klientów uruchomiliśmy kolejny lokal przy ulicy Rynek 30. Obecnie w ramach sieci działa 6 restauracji. W Frasses stawiamy na rozwój, zmieniamy wystrój wewnętrzny lokali, ich kolorystykę, stale podnosimy standard i komfort korzystania.

Czytaj więcej

Co robimy?

Wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby i upodobania, dlatego oferta Frasses obejmuje szeroką gamę burgerów, pizzy, napojów i deserów, a także dodatków, takich jak frytki czy sałatki. Używamy wyłącznie świeżych składników i kroimy je tuż przed podaniem. Mięso w naszych burgerach, to 100% wołowina, wolna od konserwantów i sztucznych dodatków. Frytki Premium doskonale pasują do naszych zestawów i dań obiadowych. Mnogość składników pozwala skomponować smaczną pizzę w nowojorskim wydaniu.

Nasz cel?

Świeże składniki wysokiej jakości przygotowywane na zamówienie.

Jakość to nasz przepis na udany posiłek

Najlepsze składniki

Uwielbiamy sprawiać, aby nasi klienci byli zadowoleni, serwując im nasze smaczne jedzenie! Wysokiej jakości składniki zmieszane z doskonałą obsługą to najlepsza recepta na udany posiłek.

Nasze warzywa

Jakość użytych warzyw ma dla nas największe znaczenie, bo stanowią znaczną część naszych potraw. Zamawiamy je u lokalnych producentów, do których mamy pełne zaufanie pod względem jakości, a codzienne dostawy i krojenie tuż przed podaniem gwarantuje ich świeżość.

Nasze mięso

Wołowina to jedno z najbardziej wartościowych mięs czerwonych dostępnych na rynku polskim. Zawsze świeża, z pewnego źródła, to prawdziwy rarytas, a po dodaniu mieszanki przypraw staje się głównym składnikiem naszych burgerów. W hamburgerach drobiowych króluje najdelikatniejsza część tuszki drobiowej.  Nie lubimy tłuszczu, dlatego serwujemy go prosto z grilla.

Nasza kawa

Przygotowywane przez nas kawy, przyciągają wyczuwalną, przyjemną czekoladowo-orzechową nutą oraz delikatną słodyczą.  Specjalnie mieszanki ziaren Ameryki Środkowej i Afryki świetnie sprawdzają się w intensywnym espresso, jak i w delikatnym Latte. To doskonały wybór dla wymagających.

Nasza pizza

Pizza w nowojorskim stylu ma chrupiące brzegi, natomiast pod składnikami jest miękka i elastyczna. Do jej wyrobu używamy sprawdzonego od lat przepisu. Nasza pizza wyrabiana jest ręcznie, pieczona w wysokiej jakości piecu o kamiennym wkładzie.

Kontakt

Dębica, ul. Kolejowa 29
e-mail: frasses@vp.pl
tel: (14) 670 87 22

Dębica, ul. Rynek 30
e-mail: biuro@frasses.pl
tel: 736 005 005

Godziny otwarcia

poniedziałek – sobota 9:00 – 22:00
niedziela 12:00 – 22:00